Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Колумбија

Los Testigos de Jehová

Apartado 85058

BOGOTÁ

COLOMBIA

+57 1-891-1530

+57 1-594-8000

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот