Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Кенија

International Bible Students Association

PO Box 21290

NAIROBI

00505

KENYA

+254 20-5141500

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот