Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Канада

Watch Tower Bible and Tract Society of Canada

PO Box 4100

GEORGETOWN ON L7G 4Y4

CANADA

+1 905-873-4100

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот