Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Камбоџа

Watch Tower Bible and Tract Society

4-7-1 Nakashinden

EBINA CITY KANAGAWA-PREF

243-0496

JAPAN

+81 46-233-0005

Работно време

понеделник до петок

6:00 до 15:00 часот (индокинеско време)