Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Јужноафриканска Република

Watch Tower Bible and Tract Society

Private Bag X2067

KRUGERSDORP

1740

SOUTH AFRICA

+27 11-761-1000

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот