Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Јужен Судан

Jehovah’s Witnesses of South Sudan

PO Box 99

JUBA

SOUTH SUDAN

+211 927710849

+211 956377661

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот