Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Израел

Watchtower Association of Israel, RA

Shefer 23

6516604, Tel Aviv

ISRAEL

+972 3-5164039

+972 54-5681911 (контакт со медиумите)

Работно време

недела до четврток

8:00 до 17:00 часот