Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Источен Тимор

Watchtower Bible and Tract Society of Australia

PO Box 248

DILI

TIMOR-LESTE

+670 331-3047

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот