Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Индија

The Watch Tower Bible and Tract Society of India

PO Box 6440

Yelahanka

BANGALORE-KAR 560 064

INDIA

+91 80-2309-2400

Работно време

понеделник до петок

7:45 до 16:45 часот