Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Гватемала

Asociación de los Testigos de Jehová

Apartado 711

01901-GUATEMALA

GUATEMALA

+502 2375-0550

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот