Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Гваделуп

Association Les Témoins de Jéhovah

BP 625

F-27406 LOUVIERS CEDEX

FRANCE

+33 2-32-25-55-55

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:30 часот и 13:30 до 17:00 часот