Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Грузија

Watch Tower Society

Postbox 237

TBILISI, 0102

GEORGIA

+995 32-276-23-59

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот