Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Гренланд

Jehovah’s Witnesses

Scandinavia Branch

Stenhusvej 28

DK-4300 HOLBAEK

DENMARK

+299 32-43-43

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:00 и 13:00 до 17:00 часот (централно европско време)