Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Гибралтар

Testigos Cristianos de Jehová

Apartado 132

28850 TORREJÓN DE ARDOZ (MADRID)

SPAIN

+34 918-879-700

+34 918-879-770 (контакт со медиумите)

Работно време

понеделник до петок

8:30 до 17:40 часот