Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Габон

Les Témoins de Jéhovah du Cameroun

BP 889

DOUALA

CAMEROON

+237 243 821 830

+237 243 821 834

+237 699 995 502

+237 699 999 837

+001 914-​509-​0046 (Забелешка: Во зависност од Вашиот телефонски оператор, повикот можеби ќе биде поевтин доколку се јавите до подружницата во Камерун преку овој американски број.)

Работно време

понеделник до петок

7:45 до 12:00 часот и 13:15 до 17:00 часот