Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Финска

Jehovan todistajat

PO Box 68

FI-01301 VANTAA

FINLAND

+358 9-825-885

+358 9-825-88210 (контакт со медиумите)

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот