Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Филипини

Watch Tower Bible and Tract Society

PO Box 2044

1060 MANILA

PHILIPPINES

+63 2-224-4444

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот