Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Фиџи

Jehovah’s Witnesses

PO Box 23

SUVA

FIJI

+679 330-4766

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:00 часот и 13:00 до 17:00 часот