Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Етиопија

Jehovah’s Witnesses, Yeka sub-city, Wereda 12;

Куќа 161 на улица „Kotebe“; 1 километар по „Kotebe University College“

ADDIS ABABA

ETHIOPIA

+251 11-617-0555

+251 91-121-3489 (мобилен)

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот