Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Естонија

Jehovah’s Witnesses

Puhangu 77

10316 TALLINN

ESTONIA

+372 6 515 220

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот