Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Ел Салвадор

Asociación de los Testigos de Jehová

Apartado 401

SAN SALVADOR

EL SALVADOR, C.A.

+503 2259-5701

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот