Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Црна Гора

Jehovini svedoci - hrišćanska verska zajednica

PO Box 173

11080 BEOGRAD

SERBIA

+381 11-405-99-00

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 16:30 часот (централно европско време)