Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Чешка

Svědkové Jehovovi

Armády 1306/2b

158 00 Praha 58

CZECH REPUBLIC

+420 283067111

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:00 часот и 13:00 до 17:00 часот