Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Бугарија

Jehovah’s Witnesses Bulgaria

PO Box 424

1618 SOFIA

BULGARIA

+359 2-9559-590

+359 2-9559-899 (факс)

+359 879-990-408 (контакт со медиумите)

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:00 часот и 13:00 до 17:00 часот