Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Босна и Херцеговина

Jehovini svjedoci

p. fah 303

BiH-71000 SARAJEVO

BOSNIA AND HERZEGOVINA

+387 33-65-32-58

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот