Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Боливија

Watch Tower Bible and Tract Society

Casilla 6397

SANTA CRUZ

BOLIVIA

+591 3-342-3442

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:00 часот и 13:00 до 17:00 часот