Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Бермуди

Jehovah’s Witnesses

900 Red Mills Road

WALLKILL NY 12589-3223

UNITED STATES

+1 845-744-6000

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:00 часот и 13:00 до 17:00 часот (источно време)