Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Белорусија

Jehovah’s Witnesses

PO Box 9

220030 MINSK

BELARUS

+375 17-292-93-78

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот.