Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Белисе

Watch Tower Bible and Tract Society

PO Box 257

BELIZE CITY

BELIZE

+501 225-2108

+501 225-2950 (Факс)

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот