Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Бахами

Jehovah’s Witnesses

900 Red Mills Road

WALLKILL NY 12589-​3223

UNITED STATES

+1 845-744-6000

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:00 часот и 13:00 до 17:00 часот