Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Австрија

Jehovas Zeugen, Zweigbüro

65617 SELTERS

GERMANY

+43-720-980-235

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот