Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Австралија

Watchtower Bible and Tract Society of Australia

PO Box 280

INGLEBURN NSW 1890

AUSTRALIA

+61 2-9829-5600

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:00 часот и 13:00 до 17:00 часот (австралиско источно стандардно време)