Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Албанија

Dëshmitarët e Jehovait në Shqipëri

PO Box 118

TIRANË

ALBANIA

+355 42-407-255

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот