Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Нашите годишни конгреси

Нашите годишни конгреси

Ова е видеоснимка од DVD-то со наслов Јеховините сведоци — организирани за да ја пренесуваат добрата вест, издадено од Јеховините сведоци. Го нема на македонски јазик.