Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Информации за канцелариите и обиколките

Срдечно те покануваме да ги разгледаш нашите канцеларии и печатници. Побарај ги адресите и термините за обиколки.

 

Србија

Tošin bunar 58-60

11080 Beograd (Zemun)

SERBIA

+381 11-405-99-00

Обиколки

понеделник до петок

8:00 до 11:00 часот и 13:00 до 16:00 часот

времетраење: 1 час

Дејност

Се надгледува активноста на Јеховините сведоци во Србија и Црна Гора. Се преведува библиска литература на српски и на српски знаковен јазик.

Преземи проспект за обиколка