Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Информации за канцелариите и обиколките

Срдечно те покануваме да ги разгледаш нашите канцеларии и печатници. Побарај ги адресите и термините за обиколки.

 

Словенија

Groharjeva ulica 22

SI-1241 KAMNIK

SLOVENIA

+386 1-83-03-600

Обиколки

понеделник до петок

8:00 до 11:00 часот и 13:00 до 16:00 часот

времетраење: 1 час

Дејност

Се преведува библиска литература на словенечки јазик. Се прават аудиоснимки на словенечки.

Преземи проспект за обиколка