Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Информации за канцелариите и обиколките

Срдечно те покануваме да ги разгледаш нашите канцеларии и печатници. Побарај ги адресите и термините за обиколки.

 

Сенегал

Parcelle 1

Zone 8

Almadies

DAKAR

SENEGAL

+221 33-820-80-00

Обиколки

вторник и четврток

10:30 до 12:30 часот и 15:00 до 16:00 часот

времетраење: 1 час

Дејност

Се преведува библиска литература на осум локални јазици за четири земји.

Преземи проспект за обиколка