Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Информации за канцелариите и обиколките

Срдечно те покануваме да ги разгледаш нашите канцеларии и печатници. Побарај ги адресите и термините за обиколки.

 

Руанда

20 KG11 AV, Remera

KIGALI

RWANDA

+250 280-900536

+250 280-900537

+250 280-900538

GPS координати: -1.957416, 30.113968

Обиколки

понеделник до петок

8:00 до 11:00 часот и 13:00 до 16:00 часот

времетраење: 1 час

Дејност

Се надгледува активноста на 27.759 Јеховини сведоци во Руанда.

Преземи проспект за обиколка