Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Информации за канцелариите и обиколките

Срдечно те покануваме да ги разгледаш нашите канцеларии и печатници. Побарај ги адресите и термините за обиколки.

 

Либерија

Near Police Academy Junction

Kakata Highway

Paynesville City

MONROVIA

LIBERIA

+231 886-513-408

Обиколки

понеделник до петок

8:00 до 11:00 часот и 13:30 до 16:00 часот

времетраење: 1 час

Дејност

Се надгледува библиското образовно дело на повеќе од 5.500 Јеховини сведоци во Либерија.

Преземи проспект за обиколка