Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Информации за канцелариите и обиколките

Срдечно те покануваме да ги разгледаш нашите канцеларии и печатници. Побарај ги адресите и термините за обиколки.

 

Куба

Ave. 15 #4608 e/ 46 y 48

PLAYA, LA HABANA

CUBA

+53 7 204 7598

+53 7 204 1026

Обиколки

понеделник до петок

9:00 до 11:00 часот и 14:00 до 16:00 часот

времетраење: 1 час

Дејност

Се преведува библиска литература на кубански знаковен јазик. Го надгледува делото на ??? Јеховини сведоци во Куба.