Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Информации за канцелариите и обиколките

Срдечно те покануваме да ги разгледаш нашите канцеларии и печатници. Побарај ги адресите и термините за обиколки.

 

Канада

13893 Highway 7

GEORGETOWN, ON L7G 4S4

CANADA

+1 905-873-4100

Обиколки

понеделник до петок

8:00 до 10:00 часот и 13:00 до 15:00 часот

времетраење: 2 часа

Дејност

Се печатат преку 255 милиони списанија секоја година. Се испорачуваат преку 6.000 тони литература и списанија годишно на околу 300 јазици.

Преземи проспект за обиколка