Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Информации за канцелариите и обиколките

Срдечно те покануваме да ги разгледаш нашите канцеларии и печатници. Побарај ги адресите и термините за обиколки.

 

Грузија

Aerodromis Dasahleba 13th Street, No. 10

TBILISI, 0182

GEORGIA

+995 32-276-23-59

Обиколки

понеделник до петок

8:30 до 10:30 часот и 13:30 до 15:30 часот

времетраење: 30 минути

Дејност

Се преведува библиска литература на азејберџански, грузиски и курдски (кирилица). Се прават и аудио и видеоснимки на овие јазици.

Преземи проспект за обиколка