Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Информации за канцелариите и обиколките

Срдечно те покануваме да ги разгледаш нашите канцеларии и печатници. Побарај ги адресите и термините за обиколки.

 

Фиџи

19 St. Fort Street

SUVA

FIJI

+679 330-4766

Обиколки

понеделник до петок

8:00 до 11:00 часот и 13:00 до 16:00 часот

времетраење: 1 час

Дејност

Се надгледува активноста на Јеховините сведоци во Фиџи, Кирибати, Науру, Тувалу и Вануату. Се преведува библиска литература на бисламски, фиџиски, кирибати, науруан, ротуман и тувалски.

Преземи проспект за обиколка