Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Информации за канцелариите и обиколките

Срдечно те покануваме да ги разгледаш нашите канцеларии и печатници. Побарај ги адресите и термините за обиколки.

 

Чиле

Ave Concha y Toro 3456

PUENTE ALTO

CHILE

+56 2-2428-2600

+56 2-2428-2609 (Факс)

Обиколки

понеделник до петок

9:00, 10:30, 13:30 и 15:00 часот

времетраење: 1 час

Дејност

Се надгледува библиското образовно дело на Јеховините сведоци во Чиле. Се испорачува литература во преку 800 собранија.

Преземи проспект за обиколка