Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Префрли се на содржината

Јеховини сведоци

македонски

Воведи за служба

Каква надеж има за мртвите?

Каква надеж има за мртвите?

Каква надеж има за мртвите? Дали можат повторно да му се радуваат на животот?