Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Префрли се на содржината

Јеховини сведоци

македонски

Воведи во библиските книги

Вовед во Неемија

Вовед во Неемија

Дознај основни работи за библиската книга Неемија, која зборува за обновата на Ерусалим по изгнанството во Вавилон.