Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Префрли се на содржината

Јеховини сведоци

македонски

Воведи во библиските книги

Вовед во Езра

Вовед во Езра

Дознај основни работи за библиската книга Езра, која зборува за историјата на вистинското обожавање во Ерусалим по изгнанството во Вавилон.