Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Префрли се на содржината

Јеховини сведоци

македонски

Што е вистинска љубов?

Што е вистинска љубов? — Увод

Што е вистинска љубов? — Увод

Начелата изнесени во филмот се многу корисни, но треба да се има на ум дека во светот има различни обичаи кога станува збор за романтичните врски.