Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Префрли се на содржината

Јеховини сведоци

македонски

„Овие зборови... нека ти се врежат во срцето“

„Овие зборови... нека ти се врежат во срцето“

„Овие зборови... нека ти се врежат во срцето“

Кои зборови? Чие срце? Види како одговорите на овие прашања му помогнаа на еден татко да си го заштити семејството.

Нешто повеќе

ТВОЕТО СЕМЕЈСТВО МОЖЕ ДА БИДЕ СРЕЌНО

Служете му на Јехова како семејство

Како да уживате уште повеќе во Семејното проучување?