Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Музика

Преземи песни со кои се слави Јехова Бог. Достапна е вокална, оркестарска и пијано изведба.

 

“Sing Out Joyfully” to Jehovah

Sing to Jehovah

Пејте му на Јехова — Хор

CD — Пејте му на Јехова — пијано изведба

Пејте му на Јехова — оркестарска придружба

Пејте му на Јехова (голем формат, без ноти)

Други плејлисти

Биди пријател со Јехова (песни)

Биди пријател со Јехова — Да пееме заедно